Допомога

В які міста є у вас доставка?

Інтернет-магазин plazma.net.ua працює по всій території України за виключенням тимчасово окупованих територій. Оплата можлива як за безготівковим розрахунком, картами Visa / Master Card, так і готівкою за фактом доставки замовлення (оплата кур'єру перевізника). Термін доставки замовленого товару - від 2 до 4 днів. Зверніть увагу! Товар доставляється в усі міста де є точки видачі "Нової Пошти".

Чи можу я купити товар безпосередньо зі складу?

Так, звісно! Для цього, при замовленні виберіть пункт "Самовивіз" в розділі "Доставка" та очікуйте на дзвінок оператора, який підкаже Вам де і коли ви зможете забрати Ваше замовлення.

Що робити, якщо товар мені не привезли або він виявився пошкодженим?

Перед відправкою товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні товару Ви можете його перевірити на наявність пошкоджень і на місці пред'явити претензії службі доставки. Служба відшкодовує завдані збитки, якщо їх було завдано з її вини.

Чи можу я обміняти або повернути куплений товар?

Обмін і повернення товару, купленого в інтернет-магазині plazma.net.ua, здійснюється відповідно до «Закону про захист прав споживачів». За деталями звертайтесь до нашого колл-центру.

Телевізори з інтернетом та wi-fi 05-03-2018
Хоча телебачення уже не так популярне, як раніше, телевізорі досі користуються попитом. Тільки тепер вони дають користувачам значно більше різних дода...

Як налаштувати SMART-TV 05-03-2018
Сучасні технології розвиваються дуже стрімко. Якщо ще недавно телевізори можна було використовувати лише для перегляду каналів, то тепер вони дозволяю...