М'ясорубки

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів

Електричні м’ясорубки – це незамінні помічники на кухні сучасних господинь. З їх допомогою можна приготувати безліч м’ясних та інших страв, які потребують помелення.

На відмінну від ручних м’ясорубок, якими користувались декілька десятків років тому і які потребували зусиль для перемелення великої кількості м’яса, електричні м’ясорубки дозволяють змолоти велику кількість м’яса на фарш за лічені хвилини та без особливих труднощів. Вони легко справляються із будь-якими видами м’ясних продуктів, навіть із жорсткими та із прожилками. Тому для того, щоб приготувати фарш, цей пристрій просто необхідний на сучасній кухні.

Серед основних критеріїв для вибору електричної м’ясорубки є:

  • реверс та зворотна прокрутка – вона дозволяє елементу, який не прокрутився через свою жорсткість, легко вийти через вхідний отвір, для чого не доведеться розбирати пристрій;
  • потужність – вона вимірюється у Вт, і чим цей показник більший, тим легше та швидше Ви змелете продукти – найпотужніші (1200-1600 Вт) не потребують попереднього нарізання продукту на шматки і без труднощів справляються не лише із прожилками, а й дрібними кісточками та хрящами;
  • матеріал – сучасний тип приладу виготовляють із пластику та нержавіючої сталі, тому корпус, лоток, штовхач – пластикові, ножі, решітки та інші елементи всередині – із нержавіючої сталі.

До інших важливих параметрів при виборі електром’ясорубки відносять їхню комплектацію – наявність додаткових змінних насадок та елементів:

  • решітки різних розмірів, які дозволяють отримати фарш різної товщини – крупний чи мілко змелений;
  • насадка для тертки;
  • насадки для приготування сосисок;
  • прес для цитрусових фруктів;
  • насадка для приготування спагеті;
  • насадка для приготування ковбаси;
  • елемент для нарізки овочів та шинкування.

Звісно, така комплектація не є обов’язком для вибору якісної м’ясорубки, а лише допомагає справитись із кількома додатковими завданнями.

Перед тим, як купити м’ясорубку, слід пам’ятати, що якими б якісними та гострими не були б ножі техніки, через кілька років їх варто підточити.

Чому купити м'ясорубки варто у інтернет-магазині «Плазма»

У інтернет-магазині техніки та електроніки завжди можна обрати якісні товари від перевірених виробників, у тому числі, тут можна купити м’ясорубки (Зелмер та інші), блендери, пилососи та іншу техніку за вигідною ціною. Також у магазині постійно діють різноманітні знижки на популярні товари, переглянути їх можна у акційних пропозиціях.

Доставка замовлень відбувається по усій Україні за допомогою популярних кур’єрських служб. Також можливі різні способи оплати. Більш детально із умовами доставки та оплати можна ознайомитись на відповідній сторінці сайту.

При виникненні будь-яких запитань, замовте зворотній зв'язок наших менеджерів, які будуть раді допомогти Вам у вирішенні будь-яких запитань.

Телевізори з інтернетом та wi-fi 05-03-2018
Хоча телебачення уже не так популярне, як раніше, телевізорі досі користуються попитом. Тільки тепер вони дають користувачам значно більше різних дода...

Як налаштувати SMART-TV 05-03-2018
Сучасні технології розвиваються дуже стрімко. Якщо ще недавно телевізори можна було використовувати лише для перегляду каналів, то тепер вони дозволяю...