Новини

Телевізори з інтернетом та wi-fi

Телевізори з інтернетом та wi-fi

Хоча телебачення уже не так популярне, як раніше, телевізорі досі користуються попитом. Тільки тепер вони дають користувачам значно більше різних додаткових можливостей. Завдяки доступу до Інтернету, такі пристрої дозволяють переглядати різні сайти, дивитись кінострічки та серіали коли завгодно, а також використовувати інші переваги.

Як налаштувати SMART-TV

Як налаштувати SMART-TV

Сучасні технології розвиваються дуже стрімко. Якщо ще недавно телевізори можна було використовувати лише для перегляду каналів, то тепер вони дозволяють переглядати фільми із носіїв та підключатись до Інтернету.

Що таке ЛЕД телевізор - опис технології LED

Що таке ЛЕД телевізор - опис технології LED

LED технології все частіше використовуються у нашому побуті. Популярними зараз також є ЛЕД телевізори, що дозволяють отримати якісну картинку на великому дисплеї, насолоджуючись переглядом телепередач та фільмів.

Огляд характеристик телевізору Manta 94801S 4K

Огляд характеристик телевізору Manta 94801S 4K

Телевізор Manta 94801S – одна із найпопулярніших моделей відомого польського виробника електроніки. І як і інші моделі телевізорів Манта, її головною перевагою є бюджетна ціна при наявності достойних технічних характеристик.

Не розміром єдиним: від чого залежить ціна телевізора?

Не розміром єдиним: від чого залежить ціна телевізора?

Більшість із нас переконані, що ціна на телевізор залежить виключно від розміру екрану. Чим більша діагональ екрану, тим дорожчий телевізор. Це твердження є вірним, проте, існує і ряд інших факторів, які значною мірою впливають на формування вартості ТВ.

Як обрати електричну м'ясорубку?

Як обрати електричну м'ясорубку?

Електрична м’ясорубка – один із лідерів кухонної техніки, яка потрібна кожній господині що часто готує страви із м’яса. Та сучасні м’ясорубки абсолютно не обмежують приготування лише м’ясних страв, що можливо зокрема наявності різноманітних насадок.

Як вибрати телевізор на кухню

Як вибрати телевізор на кухню

Сьогодні телевізор на кухні є необхідністю, особливо для тих господарів, котрі проводять багато часу за приготуванням їжі чи просто полюбляють затишні посиденьки за обіднім столом.

Як не помилитись із характеристиками телевізору при його купівлі?

Характеристики телевізорів

Характеристики телевізорів, які завжди зазначаються у їх описі, часто незрозумілі багатьом. Як правильно обрати телевізор за характеристиками при купівлі та не помилитись із вибором.

Телевізори з інтернетом та wi-fi 05-03-2018
Хоча телебачення уже не так популярне, як раніше, телевізорі досі користуються попитом. Тільки тепер вони дають користувачам значно більше різних дода...

Як налаштувати SMART-TV 05-03-2018
Сучасні технології розвиваються дуже стрімко. Якщо ще недавно телевізори можна було використовувати лише для перегляду каналів, то тепер вони дозволяю...