Як налаштувати SMART-TV

Сучасні технології розвиваються дуже стрімко. Якщо ще недавно телевізори можна було використовувати лише для перегляду каналів, то тепер вони дозволяють переглядати фільми із носіїв та підключатись до Інтернету. Великою мірою, це заслуга популярних технологій Smart TV, що дають значно більше різних можливостей користувачам телевізорів.

За рахунок підключення до Інтернету, такі телевізори можуть транслювати фільми та серіали прямо звідти. Також можна відкривати сайти та різні додатки, відправляти та отримувати різні дані, використовувати програмне забезпечення. Такі зручності дають можливість отримувати більш цікавий контент коли завгодно, при цьому переглядаючи його на дуже великому дисплеї.

Щоби скористатись можливостями Smart TV, його спочатку треба налаштувати. Налаштування Smart TV зазвичай дається дуже просто, потрібно лише діюче підключення до Інтернет та зробити декілька дій відповідно інструкції. Проте деяким користувачам для підключення потрібна консультація та додаткова інформація про те, як користуватись такими телевізорами.

Підключення SMART-TV. Перші кроки