Як обрати електричну м'ясорубку?

Електрична м’ясорубкаЕлектрична м’ясорубка – один із лідерів кухонної техніки, яка потрібна кожній господині що часто готує страви із м’яса. Та сучасні м’ясорубки абсолютно не обмежують приготування лише м’ясних страв, що можливо зокрема наявності різноманітних насадок.

Тож із сучасним кухонним приладом Ви з легкістю зможете приготувати фарш для котлет, домашні ковбаски, витиснути сік із цитрусів чи томатів та навіть нарізати м'ясо кубиками. Та незважаючи на наявність додаткових насадок та функцій, у першу чергу м’ясорубка повинна на відмінно справлятись із своєю головною функцією – перекручування м’яса.

Якщо Ви плануєте купити м’ясорубку, та не знаєте, як правильно її обрати, щоб вона повністю задовольняла  потреби у приготуванні їжі, ознайомтесь із наступними корисними порадами, які допоможуть зробити правильний вибір.

Потужність двигуна електричної м’ясорубки

Найголовніший із показників електричних м’ясорубок. Чим потужніший двигун, тим швидше Ви зможете перекрутити велику кількість продукції. Також від потужності залежить, чи справиться прилад із твердою їжею та чи перекрутить такі елементи, як сухожилля та хрящі.

Потужність двигуна варіюється у межах 450-1500 Вт, чим більший цей показник, тим «сильнішим» є мотор приладу.

Матеріал корпусу

Металеві прилади є надійними та міцними, та це не головна вимога. Навіть якщо корпус виконано із пластику, він повинен бути міцним, а такі елементи, як шнек, ніж та грати повинні таки бути металевими.

Зверніть також увагу на те, що із часом ножі можуть затуплюватись, тому повинна бути присутня функція самозаточування або можливість легко вийняти та заточити ножі самостійно.

Електрична м’ясорубкаАвтореверс

Автореверс дозволяє здійснити зворотну прокрутку та розмотати елементи, які заплутатись до шнека. Ця функція не є обов’язковою, та все ж корисна, адже часто прожилки м’яса можуть намотатись на шнек та блокувати нормальну роботу приладу.

Наявність додаткових насадок

Хоча насадки – це не необхідність у кухонному приладі, та все ж вони можуть бути дуже корисними та значно прискорювати приготування їжі. Сьогодні можна зустріти електричні м’ясорубки із такими можливими насадками:

  • для приготування домашньої ковбаси чи сосисок;
  • для локшини;
  • прес для цитрусових;
  • прес для томатів;
  • для шинкування чи нарізки овочів;
  • для приготування фаршу різної товщини – крупного чи мілкого;
  • тертки;
  • насадки для приготування котлет та інші.

Також при виборі м’ясорубки варто звернути увагу на надійність виробника, так сьогодні лідерами із виробництва таких кухонних приладів вважаються бренди Zelmer та Bosсh.

 

Телевізори з інтернетом та wi-fi 05-03-2018
Хоча телебачення уже не так популярне, як раніше, телевізорі досі користуються попитом. Тільки тепер вони дають користувачам значно більше різних дода...

Як налаштувати SMART-TV 05-03-2018
Сучасні технології розвиваються дуже стрімко. Якщо ще недавно телевізори можна було використовувати лише для перегляду каналів, то тепер вони дозволяю...