Як вибрати телевізор на кухню

телевізор на кухню

Сьогодні телевізор на кухні є необхідністю, особливо для тих господарів, котрі проводять багато часу за приготуванням їжі чи просто полюбляють затишні посиденьки за обіднім столом.

Телевізори для цього приміщення в домі мають свої особливості. Окрім того, вони вимагають правильного розміщення, адже вони не повинні займати багато місця. Також важливо їх розмістити так, щоб перегляд ТВ був зручним із кожного куточка кімнати.

Розповімо сьогодні, на що звертати увагу при виборі техніки для кухні.

Які телевізори підійдуть для кухні

Перед тим, як купити телевізор для кухні, визначтесь із наступними пунктами:

  1. Наявність/відсутність WiFi та ТВ тюнера. Якщо техніка буде не головною в домі, а також Ви плануєте переглядати звичайні телепередачі, то наявність зазначених технологій є необов’язковою.
  2. Дизайн. Якщо Ваша кухня оформлена у мінімалістичних дизайнах, то і техніка повинна відповідати такому інтер’єру.
  3. Розмір. Великий чи маленький – вирішувати Вам, та при цьому варто врахувати загальну площу приміщення. У приміщеннях більших 10м2 найчастіше встановлюють ТВ із діагоналлю 22-36 дюймів.
  4. Місце розташування. Пристрій можна почепити до стіни чи розташувати на тумбі, в будь-якому випадку його повинно максимально зручно переглядати із будь-якого куточка кімнати.

Як уже зазначалось, кут огляду повинен бути максимальним, тому при виборі зверніть особливу увагу на цей параметр. Зверніть особливу увагу на телевізори із кутом огляду 1780.

телевізор на кухнюДалі варто обрати тип матриці. Це може бути плазмовий телевізор, Led чи LCD. Ви можете обрати будь-який, зображення його виглядає яскравим та чітким. Та ми рекомендуємо обирати із плазмових ТВ – вони тонкі, мають ідеальний кут огляду, високу контрастність та насичені кольори.

Не останнім показником є звук, адже він повинен бути чітким навіть тоді, коли виникає додатковий шум під час приготування їжі.

Як правильно розмістити телевізор на кухні

Перше правило, яке стосується місця розташування, є віддаленість від кухонної плити та раковини. Пар від пригодовування, бризки жиру та води не повинні досягати пристрою. Ідеальним вважається розміщення на протилежній від цих об’єктів стіні.

Якщо телевізор висітиме на стіні, то зверніть увагу на поворотні кронштейни. Вони дозволяють повертати електроніку у потрібному напрямку. Ідеальним вважається розташування на рівні очей або трохи вище – так буде найзручніше переглядати телепередачі.

Також при встановленні варто врахувати, де знаходиться розетка та де проходитимуть кабелі, вони не повинні у жодному випадку плутатись під ногами.

Телевізори з інтернетом та wi-fi 05-03-2018
Хоча телебачення уже не так популярне, як раніше, телевізорі досі користуються попитом. Тільки тепер вони дають користувачам значно більше різних дода...

Як налаштувати SMART-TV 05-03-2018
Сучасні технології розвиваються дуже стрімко. Якщо ще недавно телевізори можна було використовувати лише для перегляду каналів, то тепер вони дозволяю...