Історія компанії Манта

Польський виробник електроніки, побутової та комп’ютерної техніки давно зарекомендував себе на українському ринку як виробника бюджетної та якісної електроніки водночас. Найчастіше в Україні можна зустріти телевізори Манта, які вирізняються хорошими технічними показниками та помірною ціною.

Компанія Manta S.A. була заснована у 1998 році у польському місті Варшава. За роки своєї діяльності, Манті вдалось зайняти одне з провідних місць на польському ринку електроніки та техніки різного призначення.

Свою діяльність компанія Manta розпочала із створення ігрової приставки PRO ACTION REPLAY – це був перший продукт бренду. На створення ігрових приставок компанію спонукала одержимість комп’ютерними іграми та віртуальною реальністю молодих людей тих років.

Наступним продуктом компанії стало кермо з коробкою передач та ручними гальмами для ігрової приставки та ПК. Згодом за цими товарами компанія почала виробництво DVD, плеєрів, аксесуарів для ПК, LCD, домашніх кінотеатрів та побутової техніки.

Виробник Манта реалізовує свої товари через спеціалізовані та великі роздрібні мережі по території усієї Польщі, а також тісно співпрацює із дистриб’юторами по країнах Європи.

У 2007 році Manta отримала визнання „Лідер ринку 2007 Euro Leader” в категорії „Фірма”, що свідчить про неабияку популярність продукції компанії. Також Манта володіє міжнародними сертифікатами якості ISO (ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 , ISO/IEC 27001:2005) та іншими знаками якості.

Манта першою у Польщі підписала ліцензійний договір із Philips, а також уклала договори із Rovi- Macrovision, ZAIKS про співпрацю.

У 2009 році компанія Манта відкрила великий логістичний центр на ділянці із площею 5,3 га, що забезпечило безперебійний експорт у європейські країни. Окрім того, розроблена система обслуговування RMA розширила спектр обслуговування та підтримки клієнтів, в основному за системою DOOR TO DOOR.

Бренд Манта проводить активну соціальну діяльність, серед якої потрібно виокремити її підтримку та спонсорство школярів, спортивних команд, дитячих будинків. Особливу увагу виробник приділяє підтримці польського футболу. Також варто виокремити проекти по підтримці екології та підприємницької діяльності, зокрема розвиток старт-апів.

Крім широкої соціальної діяльності, Manta S.A. невпинно вдосконалює свої технології виробництва та займається пошуком новітніх рішень для створення сучасної техніки.

Продукція виробника Манта

На сьогоднішній день на сайті виробника можна обрати електроніку із наступних категорій:

 • телебачення (телевізори, тюнери, антени та аксесуари);
 • телефони та смартфони;
 • планшети;
 • GPS-навігатори;
 • камери та реєстратори;
 • смарт-годинники;
 • радіотовари;
 • Bluetooth-динаміки;
 • товари для спорту та розваг;
 • різноманітні плеєри, програвачі, колонки та навушники;
 • радіо-годинники;
 • товари для краси та здоров’я;
 • побутова техніка;
 • комп’ютерні аксесуари та багато іншого.

Як бачимо, перелік товарів виробництва Манта є досить великим та різноманітним – компанія розвивається за багатьма напрямками.

Найчастіше на ринку електроніки та техніки в Україні можна зустріти саме телевізори Манта. Вони представлені у широкому асортименті: тут знайдуться прилади із різними діагоналями екранів (від найменшого до величезного) та технічними характеристиками і додатковими функціями. Звісно, ціна на них значно різниться в залежності від вищезгаданих характеристик, та телевізори Manta завжди мають помірну ціну за високої і надійної якості.

Телевізори з інтернетом та wi-fi 05-03-2018
Хоча телебачення уже не так популярне, як раніше, телевізорі досі користуються попитом. Тільки тепер вони дають користувачам значно більше різних дода...

Як налаштувати SMART-TV 05-03-2018
Сучасні технології розвиваються дуже стрімко. Якщо ще недавно телевізори можна було використовувати лише для перегляду каналів, то тепер вони дозволяю...