Не розміром єдиним: від чого залежить ціна телевізора?

Ціна телевізораБільшість із нас переконані, що ціна на телевізор залежить виключно від розміру екрану. Чим більша діагональ екрану, тим дорожчий телевізор. Це твердження є вірним, проте, існує і ряд інших факторів, які значною мірою впливають на формування вартості ТВ.

Що ж ще, окрім розміру, впливає на ціну телевізора та чи можна зекономити, обираючи великий ТВ – у нашій сьогоднішній статті.

Діагональ екрану

Діагональ екрану телевізора коливається у межах 19-75 дюймів. Найменші часто обирають для розміщення на кухні, найбільші – для вітальні. Звісно, менші за розміром телевізори будуть дешевшими, та часто можна зустріти такі варіанти, коли 19-дюймовий ТВ однієї моделі коштує стільки ж, скільки інша модель 22 дюйми. Таке можливо із врахуванням наступних факторів, перелічених нижче.

Виробник

Ім’я компанії, яка випустила телевізор, значною мірою та часто впливає на формування ціни. На превеликий жаль, сьогодні не рідко у вартість електроніки входить «плата за ім’я бренду». Тож якщо Ви прагнете зекономити та не платити зайвого за назву бренду, обирайте товари бюджетних виробників, наприклад, телевізори Манта.

Ціна телевізораДизайн телевізора

Надтонкі моделі у вишуканому дизайні завжди коштуватимуть більше, аніж лаконічні аналоги. Безперечно, такий TV може не лише прикрасити приміщення, а й стати родзинкою в інтер’єрі, та якщо Ви не хочете переплачувати, зверніть увагу на класичні дизайни техніки.

Окрім того, часто виробники збільшують ціну телевізора за рахунок присутності кріплення – кронштейна, з допомогою якого телевізор можна почепити на стіну. Тож якщо Ви не плануєте цього робити, обирайте моделі без кріплення.

Тип матриці та підсвітки

Ми уже неодноразово писали про різницю між технологіями Led та плазмових телевізорів, кожна з яких має свої переваги та недоліки. Та якщо ці технології є вже звичними для більшості користувачів, то такі нові, як Qled та Oled – новинками, які поки мають досить високу ціну.

Тож  якщо у Вас немає потреби у придбанні техніки із інноваційними технічними характеристиками, оберіть LCD/Led чи плазмові телевізори.

Ціна телевізораНаявність додаткових функцій

Таких функцій може бути безліч, зокрема Smart TV. Ми не заперечуємо користь та багатофункціональність Смарт-телевізорів, та присутність технології може значно підняти вартість пристрою. Також певні виробники часто збільшують ціну за рахунок наявності вбудованих:

  • тюнерів;
  • великої кількості роз’ємів;
  • WiFi тощо.

Висновки

Ціна телевізора справді значною мірою залежить від розміру діагоналі, та є чимало факторів, які теж можуть значно підняти ціну. Якщо Ви плануєте купити телевізор лише для перегляду, то Ви сміливо можете обрати прилад без додаткових «наворотів» - так ціна його буде значно меншою.

Телевізори з інтернетом та wi-fi 05-03-2018
Хоча телебачення уже не так популярне, як раніше, телевізорі досі користуються попитом. Тільки тепер вони дають користувачам значно більше різних дода...

Як налаштувати SMART-TV 05-03-2018
Сучасні технології розвиваються дуже стрімко. Якщо ще недавно телевізори можна було використовувати лише для перегляду каналів, то тепер вони дозволяю...