Особливості телевізору Manta LED9320E1S: чим зумовлена популярність?

Manta LED9320E1SТелевізор Manta LED9320E1S - одна із найпопулярніших моделей телевізорів відомого польського бренду. І як і у інших моделей, які випускає відома компанія з виробництва електроніки та техніки, у Manta LED9320E1S хороше поєднання показників ціна/якість.

Любов споживачів телевізори виробника Манта завоювали, у першу чергу, завдяки хорошій якості зображення та наявності розширених функцій при доволі низькій ціні. Таким чином, Manta LED9320E1S - це бюджетний СМАРТ-ТВ із наявністю усіх функцій, які притаманні “розумним” телевізорам.

Характеристики Манта LED9320E1S

Телевізор виконаний у лаконічному дизайні із матовим покриттям поверхні. Він добре виглядатиме у будь-якому інтер'єрі кімнати. Та окрім стильного зовнішнього вигляду, перевагами даного пристрою можна вважати:

  • функціонал Smart-TV;
  • операційна система Android;
  • діагональ 32 пікселя із роздільною здатністю 1366 x 768 HD;
  • контрастність 4000000:1.

Та це далеко не усі переваги цієї моделі Манта. Додатково телевізор оснащений такими функціями, як можливість переглядати телетекст, запис відео на USB-накопичувач, 2 динаміки по 8 Вт, технологія об'ємного звучання Dolby Digital, вбудований медіаплеєр із підтримкою форматів MP3, JPEG, вбудовані аналогові та цифрові тюнери (PAL, SECAM, NTSC/DVB-T, DVB-C).

Детальніше варто зупинитись на функції Smart-TV. яка дозволяє блукати просторами Інтернету, спілкуватись у соцмережах, завантажувати контент чи встановлювати додатки. Детальніше ознайомитись із можливостями смарт-телевізрів можна тут.

Чому варто купити телевізор Манта LED9320E1S?

Модель цього Смарт-ТВ - це справжня знахідка для усіх, хто хоче придбати справжній мультимедійний центр за доступною ціною. Опціонал цього приладу задовольнить навіть найвибагливіших покупців, адже він забезпечить якісний перегляд телепередач та фільмів, доступ до контенту будь-якого формату у мережі Інтернет, хороший звук при прослуховуванні музики - усе, що потрібне для домашнього куточка розваг.

 

 

 

Телевізори з інтернетом та wi-fi 05-03-2018
Хоча телебачення уже не так популярне, як раніше, телевізорі досі користуються попитом. Тільки тепер вони дають користувачам значно більше різних дода...

Як налаштувати SMART-TV 05-03-2018
Сучасні технології розвиваються дуже стрімко. Якщо ще недавно телевізори можна було використовувати лише для перегляду каналів, то тепер вони дозволяю...