Різниця між операційними системами телевізорів LG - WebOS 3.0 та WebOS 3.5

webOS 3.5 та webOS 3.0WebOS – операційна система, яку компанія ЛЖ використовує у своїх Smart-TV. WebOS 3.0 – передостання версія операційної системи, яку почали застосовувати у 2016 році. Вона являє собою розширений функціонал попередніх версій. Покупці вже оцінили телевізори із цією системою та визнали їх зручними в навігації та управлінні.

WebOS 3.5 – оновлена версія операційної системи смарт телевізорів LG, основними відмінностями якої є покращення функціоналу за допомогою нових функцій.

Функції операційних систем

Спільними функціями у операційних системах 2016 та 2017 року є:

  • My Content;
  • Music Player;
  • Magic Zoom;
  • Magic Mobile Connection;
  • My Channels;
  • Quick Settings.

Щодо функціоналу, присутнього лише у новій версії, то додались:

  • Magic Link;
  • Magic Zoom Recording;
  • Quick Access (My Buttons);
  • 360

Для кращого розуміння пропонуємо детальніше ознайомитись із новими функціями.

webOS 3.5 та webOS 3.0Magic Link

Дозволяє здійснювати контекстний пошук інформації по контенту, який переглядається у конкретний момент. Наприклад, це може бути програма телепередач для конкретного тв-каналу, інформація про акторів із даного кінофільму, трейлери у YouTube тощо. Опція дозволяє знайти безліч релевантної інформації по запиту у мережі Інтернет.

Magic Zoom Recording

Опція дозволяє масштабувати (збільшити) до потрібного розміру ділянку відео контенту та записати результат на USB-накопичувач. Ця функція доступна і у WebOS 3.0, правда без можливості запису.

My Buttons

Дозволяє швидко відкрити потрібний додаток чи задати команду шляхом затискання кнопок на пульті управління (на кшталт швидкого набору номера у телефонах).

360 Play

Цей опціонал дозволяє переглядати панорамні фото та відео з кутом повороту 360 градусів.

Що ще нового

Окрім нових функцій, у WebOS 3.5 покращились деякі старі. Так, у My Channels збільшили кількість каналів від 8 до 20 штук, а у Music Player з’явилась можливість синхронізації тексту пісні та з її виконавцем.

Варто підкреслити і Magic Sound Tuning – мікрофон у пульті керування дозволяє підлаштувати звук телевізора під навколишню середовище.

Компанія LG неодноразово підкреслювала, що WebOS 3.5 повинна бути в цілому на 40% швидшою та продуктивнішою системою, аніж її попередній аналог.

Телевізори з інтернетом та wi-fi 05-03-2018
Хоча телебачення уже не так популярне, як раніше, телевізорі досі користуються попитом. Тільки тепер вони дають користувачам значно більше різних дода...

Як налаштувати SMART-TV 05-03-2018
Сучасні технології розвиваються дуже стрімко. Якщо ще недавно телевізори можна було використовувати лише для перегляду каналів, то тепер вони дозволяю...