Що таке ЛЕД телевізор - опис технології LED

LED технології все частіше використовуються у нашому побуті. Популярними зараз також є ЛЕД телевізори, що дозволяють отримати якісну картинку на великому дисплеї, насолоджуючись переглядом телепередач та фільмів. На нашому сайті можна легко замовити та придбати найбільш популярні марки пристроїв, що використовують цю технологію.

Технологія LED передбачає використання світлодіодів. Це дозволяє використовувати більш ефективну підсвітку екрану та отримувати чимало переваг. Покупці відзначають тонкий корпус таких телевізорів, що дозволяє економити місце та легко кріпити пристрої на стінах. Також вони відзначають контрастність та якість зображення. Це дозволяє отримувати ще більш реалістичний перегляд відеороликів та фільмів.

Конструкція таких пристроїв не містить шкідливих елементів, також вони потребують значно менше енергії, ніж старі телевізори, що використовували інші технології. Варто відзначити легкість ЛЕД телевізорів, велику чіткість, яскравість дисплею і те, що вони розраховані на доволі довгу експлуатацію. Усі ці переваги роблять їх покупку дуже вигідним рішенням.

Характеристики ЛЕД телевізорів

Існує чимало характеристик та параметрів, на які варто звертати увагу перед покупкою. Часто вони спеціально виділені на лівій панелі, тому покупцям зручно підбирати ті пристрої, які їм найбільше підходять.

Розуміння основних характеристик дозволяє визначити, які пристрої краще купувати, щоби отримати вдале співвідношення ціни та якості. Ось наприклад:

  • Виробник пристрою. Може багато сказати про якість та країну походження пристрою, також чимало покупців віддають перевагу конкретним брендам.
  • Діагональ екрану. Ключовий показник, адже чим більші розміри дисплею, тим більш захоплюючим може бути перегляд; проте попередньо треба провести заміри ділянки, де планується встановити екран, щоби він підходив за розміром.
  • Роздільна здатність. Чим вона більша, тим чіткіше зображення можна отримати; цей показник є часто не менш ключовим, ніж діагональ та розміри.
  • Наявність Smart TV. Такі додатки дозволяють набагато простіше підключатись до Інтернет, управляти каналами, переглядати різні відео.
  • Стандарт тюнера та інші показники.

Технологія LED у порівнянні

На сьогоднішній день на ринку представлено кілька технологій, таких як LCD, плазма і LED. Кожна із них має свої переваги та недоліки, про які варто знати при покупці. Це допоможе підібрати технологію, яка найбільше потрібна тим чи іншим покупцям.

LCD телевізори доволі дешеві та поширені, багато магазинів пропонують купити такі пристрої за доступними цінами, проте якість зображення та інші характеристики є не найкращими. Також ці пристрої доволі великі, споживають багато енергії, передають не дуже чітке зображення, часто мають невеликі діагоналі, а також не дозволяють досягти особливої реалістичності зображення.

Плазмові телевізори виграють у них по багатьох параметрах, проте не позбавлені недоліків. LED пристрої характеризуються більшою яскравістю, чіткістю картинки, частотою кадрів, споживанням енергії.

Телевізори з інтернетом та wi-fi 05-03-2018
Хоча телебачення уже не так популярне, як раніше, телевізорі досі користуються попитом. Тільки тепер вони дають користувачам значно більше різних дода...

Як налаштувати SMART-TV 05-03-2018
Сучасні технології розвиваються дуже стрімко. Якщо ще недавно телевізори можна було використовувати лише для перегляду каналів, то тепер вони дозволяю...