Телевізори з інтернетом та wi-fi

телевізори з інтернетомХоча телебачення уже не так популярне, як раніше, телевізорі досі користуються попитом. Тільки тепер вони дають користувачам значно більше різних додаткових можливостей. Завдяки доступу до Інтернету, такі пристрої дозволяють переглядати різні сайти, дивитись кінострічки та серіали коли завгодно, а також використовувати інші переваги.

Навіть для старшого покоління, що не дуже часто працює із Інтернетом, буде зручно користуватись технологією Smart. Пульти спеціально розроблені для того, щоби легко управляти переглядом, відвідувати сайти та інші онлайн ресурси. Такі системи дуже легко налаштовувати, уже за кілька хвилин можна навчитись керувати ними та дивитись те, що цікавить.

Наявність модулю WiFi значно збільшує можливості телевізорів, дозволяючи переглядати практично всі відомі кінострічки задовго до їх виходу на телебаченні. Також це дозволяє використовувати телевізори як великі монітори для відвідування Інтернету, дивитись потокове відео, спілкуватись та відвідувати улюблені сайти різних користувачів.

Що таке SMART-TV і як ним користуватись  

Це спеціальний пристрій, що дозволяє використовувати телевізор як пристрій для доступу до Інтернет. Він підтримує установку додатків, управління пультом, підключення через кабель та WiFi, а також має власну пам’ять. Її можна застосовувати для збереження різних файлів, у тому числі для запису телепередач та фільмів, якщо це потрібно користувачам.

Зазвичай Телевізори з виходом в інтернет вже мають певний набір програм. Також у них є можливість завантажити більше додатків для пошуку по Інтернету, спілкування через соцмережі, перегляду потокового відео, читання блогів, а також інших цілей. Завантажувати додатки дуже просто, особливо для тих, хто часто це робить на своєму смартфоні.

Більшість користувачів використовують лише маленьку частину тих можливостей, які надає їм Smart TV. Тому перед використанням варто почитати інструкцію, переглянути усі доступні технології та спробувати їх. Часто виробники додають спеціальні можливості для покращення якості звуку та відео, запису програм, а також зручного відтворення відео із різних носіїв.

Перераховувати усі можливості Smart TV можна доволі довго. Ось деякі із них:

 • Перегляд кабельних, супутникових і цифрових каналів, а також перегляд телебачення через Інтернет;
 • Відтворення відео із флешок та інших зовнішніх носіїв;
 • Перегляд IPTV;
 • Відвідування практично всіх можливих сайтів, включаючи розважальні, сайти із фільмами, популярні соцережі;
 • Віджети та сервіси, що розширяють можливості користувачів та дозволяють їм зручніше отримувати потрібну інформацію;
 • Доступ до відеосервісів, до яких також відноситься YouTube;
 • Відеодзвінки по Skype та за допомогою інших додатків;
 • Пульт облаштований так, щоби було зручно ним користуватись, зазвичай нагадує комп’ютерну мишку;
 • Додаткові технології для збільшення якості звуку та чіткості зображення;
 • Конвертація відео до 3D;
 • Можливість скачування тих додатків, які найбільш цікаві користувачам;
 • Зручне управління та навігація сторінками;
 • Швидка робота та обробна даних;
 • Можливість підключення інших пристроїв.

Як підключити SMART-TV до Інтернету  

Щоб правильно використовувати телевізори з Інтернетом, треба для початку їх підключити. Під час їх покупки варто переконатись, що вони підтримують ті способи підключення до Інтернету, які планується використовувати. Зазвичай достатньо лише підтримки кабелю Ethernet та WiFi, які є у більшості сучасних користувачів та які доволі зручно підключати.

Перед налаштуванням варто прочитати інструкцію, яка є у комплекті. Зазвичай телевізори з WiFi підключати легко, проте деяким користувачам можуть бути потрібні додаткові поради.

Для Ethernet кабелю потрібно просто вставити його у відповідний порт, для WiFi – просто увімкнути роутер та вибрати на телевізорі потрібну мережу. Якщо мережа захищена паролем, потрібно також ввести його при підключенні.

Підключення телевізора зазвичай не складніше, ніж комп’ютера чи ноутбуку. При дотриманні інструкції та порад від виробників, можна доволі швидко налаштувати систему та використовувати її для різних задач.

Якщо підключитись не вдається, тоді спочатку переконайтесь, що Інтернет працює правильно. Спробуйте підключити інший пристрій за допомогою того ж кабелю чи тієї ж WiFi мережі. Також варто зазначити, що швидкість Інтернету, передбачена Вашим тарифом, буде впливати на швидкість завантаження відео та інших даних за допомогою Smart TV.

Телевізори з інтернетом та wi-fi 05-03-2018
Хоча телебачення уже не так популярне, як раніше, телевізорі досі користуються попитом. Тільки тепер вони дають користувачам значно більше різних дода...

Як налаштувати SMART-TV 05-03-2018
Сучасні технології розвиваються дуже стрімко. Якщо ще недавно телевізори можна було використовувати лише для перегляду каналів, то тепер вони дозволяю...