Усі можливості та переваги Smart-TV, про які варто знати

смарт твСьогодні практично кожний чув про телевізори із новітніми технологіями - Smart-TV. Та що ж являють собою Смарт ТВ?

Такі телевізори, звичайно, є дорожчими ніж їхні попередники. Та чи варто переплачувати за технологію та чи настільки вона потрібна?

Сьогодні ми розповімо про усі переваги, можливості Smart-TV, сфери використання технології – ця інформація буде корисною усім, хто планує купити телевізор чи просто прагне стати обізнанішим у сфері технологій.

У чому полягає суть Смарт ТВ

Саме слово «Smart» у перекладі означає «розумний», що уже наштовхує на певні думки про технологію. Сам же Смарт ТВ – це таке собі поєднання телевізор та комп’ютера у одному пристрої, адже він вміє підключатись до Інтернету, шукати інформацію, відтворювати різноманітний мультимедійний контент, встановлює додатки, програми, ігри, відображає новини.

Як бачимо, можливості таких телевізорів справді вражаючі, тож давайте детальніше зупинимось на кожній із них.

№1. Підключення до Інтернету

Це безперечно основна перевага, через яку вже варто купити Смарт ТВ. Підключення дозволяє шукати будь-яку інформацію та відтворювати її. Із таким телевізором Ви зможете переглядати відео з You Tube, завантажувати фільми, музику, читати новини та безліч іншого. У Smart-TV є вбудований браузер, а також часто додатки швидкого доступу до You Tube, Facebook, Twitter тощо.

№2. Відеоігри

«Розумні» телевізори дозволяють встановлювати ігри, які часто навіть не поступаються іграм для ПК та смарт-телефонів. Така можливість найкраще зарекомендувала себе на пристроях із операційною системою Android.

№3. Спілкування та соцмережі

У багатьох моделях є вбудована камера та встановлено додаток Skype, що дозволить влаштовувати відео-чати із співрозмовниками. Якщо ж камери немає, то її можна купити окремо та підключити.  Крім Скайпу, спілкуватись можна у Фейсбук, Твіттер, ВК та інших соцмережах.

№4. Зчитування та відтворення інформації із USB-накопичувачів

smart tvДо телевізора Смарт ТВ легко підключити флешку чи інший пристрій (телефон, камеру), а він відтворить практично кожний формат файлу.

№5. Керування голосом

Ця функція присутня не у всіх моделях, та її наявність дозволяє задавати прості команди для регулювання звуку, зміни каналу тощо.

№6. Запис телепередач

Записати програму чи фільм за Вашої відсутності можна навіть на флешку чи інший зовнішній прилад – із цією функцією Ви не пропустите улюбленого шоу.

Висновки

Для когось можливості телевізорів Смарт ТВ здаються необхідними, а комусь не потрібними. Та якщо Ви не мислите свого життя без Інтернету, розваг, ігор, спілкування, то телевізори із цією технологію справді варті Вашої уваги. Вони стануть справжнім мультимедійним центром Вашої оселі!

Телевізори з інтернетом та wi-fi 05-03-2018
Хоча телебачення уже не так популярне, як раніше, телевізорі досі користуються попитом. Тільки тепер вони дають користувачам значно більше різних дода...

Як налаштувати SMART-TV 05-03-2018
Сучасні технології розвиваються дуже стрімко. Якщо ще недавно телевізори можна було використовувати лише для перегляду каналів, то тепер вони дозволяю...