Пилососи

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар

Пилососи – не замінимі помічники для прибирання дому. Сьогодні жодна сім’я не може уявити цей процес без потужного помічника, який допоможе зібрати пил та бруд із будь-яких поверхонь, а деякі моделі навіть помиють їх.

Сьогодні пилососи представлені у таких різновидах:

 1. Миючі – у них вбудовано резервуар для води, з якого вона разом із миючим засобом через шланг та насадку потрапляє на поверхні, які потрібно прибрати (підлога, килимові покриття, м’які меблі), а спеціальний резервуар всмоктує брудну воду назад. Таким прибором можна провести будь-яке вологе прибирання, а також збирати розлиті рідини, використовуватись для освіження повітря та його зволоження.
 2. Для сухого прибирання (звичайні) – компактні та прості у обслуговування моделі можуть мати різний тип фільтрації бруду – одноразові пакетики, тканинні мішечки чи пластикові резервуари. Моделі такого типу пилососів можуть також різнитись за потужність та кількістю швидкісних режимів. Сьогодні це найпопулярніший тип порохотягів.
 3. Пилососи- швабри – їх зовнішній вигляд нагадує швабру, а із їх допомогою можна провести сухе, вологе прибирання та використовувати для відпарювання, адже вони об лаштовані подачею гарячого пару.
 4. Пилососи-роботи – ультрасучасні моделі, які об лаштовані комп’ютером, який розпізнає бруд та регулює його автоматичний збір прибором.

 Окрім типів, перед ти, як купити пилосос,  варто звернути увагу і на додаткові характеристики:

 • Наявність різних насадок. У пилососах для сухого прибирання це, зазвичай, щітки для прибирання килимів, насадки для пилу, для підлоги, для вузьких та важкодоступних місць.
 • Об’єм резервуарів для збору сміття.
 • Потужність – чим вона вища, тим легше та швидше буде відбуватись всмоктування бруду.
 • Швидкісні режими.
 • Всмоктування кабелю у зворотному напрямку – ця функція захистить кабель від плутання та дозволить компактніше зберігати техніку.
 • Індикатор наповненості контейнеру для збирання сміття – повідомить Вам, коли потрібно очистити резервуар.
 • Дизайн – сучасні пилососи не лише практичні, а й красиві.

Чому купити пилосос варто у нашому інтернет-магазині

Інтернет-магазин «Плазма» представляє широкий асортимент техніки та електроніки для дому, тому тут можна купити пилосос, м’ясорубку, блендер, телевізор та багато чого іншого.  Магазин слідкує за новинками ринку та постійно оновлює асортимент магазину згідно потреб покупців. Окрім того, ціни магазину гнучкі – постійно діють акційні пропозиції на різні товари, у тому числі й на пилососи.

Доставка техніки відбувається по усій території України, детальніше з її умовами та варіантами оплати можна ознайомитись на відповідній сторінці сайту.

Якщо виникли будь-які труднощі із купівлею чи запитання по товарах – замовте зворотній зв'язок на сайті, і наш менеджер відповість на усі запитання.

Телевізори з інтернетом та wi-fi 05-03-2018
Хоча телебачення уже не так популярне, як раніше, телевізорі досі користуються попитом. Тільки тепер вони дають користувачам значно більше різних дода...

Як налаштувати SMART-TV 05-03-2018
Сучасні технології розвиваються дуже стрімко. Якщо ще недавно телевізори можна було використовувати лише для перегляду каналів, то тепер вони дозволяю...