Плазмові телевізори

Знайдено: 1 - 24 серед 65 товарів

Плазмові телевізори – це електроніка із сучасними технологіями, яка дозволяє переглядати телебачення та кінофільми на тонких екранах із високими технічними характеристиками. Такі телевізори, як правило, мають високу роздільну здатність екрану та яскравість зображення за будь-яких розмірів (32, 42 чи навіть 50 дюймів).

Водночас, плазмові телевізори відрізняються не лише за якістю зображення, а й виглядають надзвичайно стильно. Тонкий пристрій, підібраний у потрібному кольорі, красиво доповнить будь-який інтер’єр. Окрім того, більшість плазмових телевізорів передбачають кріплення до стіни, що дозволяє максимально зручно налаштувати перегляд телепередач.

Така сучасна електроніка містить вбудовані тв-тюнери, що дозволяє без проблем приймати цифрове та аналогове телебачення. Висока роздільна здатність екрану, яскравість кольорів та висока контрастність дозволяють насолоджуватись чітким зображенням, що у парі із системою звуку (вбудованими динаміками)дозволяє максимально зануритись у перегляд та відчути себе наче у кінотеатрі.

Ціна на плазмові телевізори залежить від виробника, розміру екрану, технічних характеристик та додаткових функцій. Так, ціна на плазмовий телевізор із технологією «смарт» завжди буде вищою, ніж без неї, хоча завжди можна підібрати оптимальний варіант і серед таких моделей у акційних пропозиціях.

Чому плазмовий телевізор варто купити у інтернет-магазині "Плазма"

Купити плазмовий телевізор легко і просто у інтернет-магазині Плазма завдяки зручному підборі потрібного товару, де Ви з легкістю відшукаєте потрібну електроніку серед широкого асортименту. Тут можливо обрати плазмовий телевізор за:

  • брендом (Samsung, LG, Manta та інші);
  • за діагоналлю екрану (24-50 дюймів);
  • роздільною здатністю екрану;
  • типом матриці та іншими.

Для того, щоб купити плазму, оберіть модель за потрібними технічними характеристиками, скористайтесь фільтрами у лівій частині сторінки та відсортуйте товар, додайте відібраний варіант у кошик та продовжіть оформлення замовлення.

При виникненні будь-яких труднощів із замовленням чи запитань, замовте зворотній зв'язок, і наші менеджери нададуть допомогу.

Ще одна причина щоб купити плазмовий телевізор у інтернет-магазині – це швидка та надійна доставка замовлення у будь-яке місто України, що можливо завдяки співпраці із популярними службами доставки.

Різниця між операційними системами телевізорів LG - WebOS 3.0 та WebOS 3.5 24-10-2017
WebOS 3.0 та WebOS 3.5 – операційні системи телевізорів компанії LG 2016 та 2017 років відповідно. У чому полягає різниця між WebOS 3.0 та новою...

Огляд характеристик телевізору Manta 94801S 4K 23-10-2017
Телевізор Manta 94801S – одна із найпопулярніших моделей відомого польського виробника електроніки. І як і інші моделі телевізорів Манта, її гол...