LED телевізори

Знайдено: 1 - 24 серед 66 товарів

Хоча свого часу звичайні LCD телевізори були дуже популярними завдяки перевагам над старішими технологіями, тепер вони уже користуються меншим попитом. Все це тому, що на ринку зараз популярні телевізори ЛЕД, які володіють рядом переваг. Вони дозволяють отримати ще більше чіткості та якості зображення на екрані порівняно із класичними технологіями.

Їх називають телевізори ЛЕД, тому що у них використовується відповідна підсвітка на основі LED. Це дозволяє покращити основні параметри картинки, такі як контрастність, чіткість та інші. При цьому такі телевізори стильно виглядають, їх можна монтувати практично де завгодно, доступні великі діагоналі, також ці пристрої мають багато додаткових можливостей.

Такі дисплеї особливо підходять для тих, хто цінує якісь відео під час перегляду матчів, фільмів та мультфільмів, та інших передач. При цьому можна замовити дуже великі екрани, що дозволяють ще більше оцінити особливості LED.

Існує чимало переваг телевізорів LED над іншими технологіями. Ось деякі:

  • Краща динамічна контрастність;
  • Мала товщина, що дозволяє економити простір кімнати та стильно виглядає;
  • Часто такі телевізори оснащені додатковими приставками, які дозволяють виходити до Інтернет та дають інші можливості;
  • Рівномірний розподіл освітлення по всій поверхні дисплею;
  • Наявність додаткових технологій для покращення та нормалізації картинки.

На що звернути увагу при виборі LED телевізора

Доволі часто покупці звертають увагу на виробника телевізора, перед тим, як купувати. На нашому сайті представлені MANTA, LG та Samsung, що є популярними брендами. Хоча це не основний критерій, багато покупців мають своє ставлення до тих чи інших брендів, віддаючи перевагу лише деяким із них, базуючись на особистому досвіді та відгуках інших.

Варто врахувати, для якої кімнати призначений телевізор. Для кухні зазвичай купують невеликі пристрої, тоді як для спальні і вітальні більші. Проте планування кімнат може відрізнятись, тому варто враховувати розміри стіни перед покупкою.

Діагональ екрану вважається дуже важливим параметром при покупці телевізорів. Багато вважають, що чим більший дисплей, тим краще для глядачів. При цьому варто розуміти, що зі збільшенням екрану збільшується також ціна, а перед покупкою треба зробити заміри щоби дізнатись, який максимальний розмір дисплею підходить для тієї чи іншої стіни.

Не менш важливою є роздільні здатність, яка визначає чіткість зображення. Навіть великий дисплей буде показувати не дуже чітке зображення при невеликих значеннях роздільної здатності.

Щоби телевізор приймав та правильно оброблював вхідні сигнали, варто підібрати його відповідно до стандарту тюнера, встановленого користувачем. Щоби використовувати додаткові можливості виводу зображення, використовуються HDMI порти, їх кількість може бути різною. Також деякі телевізори оснащені Smart TV – приставкою, що дозволяє отримати доступ до Інтернету та інших мереж.

Наш магазин пропонує LED телевізори із різними параметрами. Для кожного знайдеться те, що підходить по ціні та якості. Замовити техніку можна просто зараз, із доставкою по всій країні.

Телевізори з інтернетом та wi-fi 05-03-2018
Хоча телебачення уже не так популярне, як раніше, телевізорі досі користуються попитом. Тільки тепер вони дають користувачам значно більше різних дода...

Як налаштувати SMART-TV 05-03-2018
Сучасні технології розвиваються дуже стрімко. Якщо ще недавно телевізори можна було використовувати лише для перегляду каналів, то тепер вони дозволяю...