Телевізор в спальню

Знайдено: 1 - 24 серед 47 товарів

Телевізор для спальні є дуже зручним рішенням. Його легко повісити на стіні, зекономивши при цьому багато місця. При цьому стіни зазвичай великі, тому на стінах спальні можна розміщувати пристрої із великими діагоналями. Усе більше українців бажають встановити у спальні телевізори від відомих виробників, таких як LG та Samsung. Із нашим магазином це можливо.

Багато хто після робочого чи вихідного дня бажає відпочити перед сном, подивитись фільми чи серіали. Дехто цікавиться документальними передачами чи дивиться політичні. Зараз існують сотні каналів, де кожен знайде, що подивитись. Також сучасні телевізори дозволяють виводити вміст інших носіїв. За їх допомогою можна грати ігри чи дивитись фільми із флеш накопичувачів.

Також можна придбати телевізори із Smart TV, що дає доступ до Інтернету та значно розширює можливості власників. Такі пристрої зазвичай дорожчі, тому доцільно купувати їх для спальні лише тоді, коли це потрібно власникам. Багато хто обирає більш класичні телевізори із базовим набором можливостей, що дозволяють дивитись улюблені канали перед сном.

Встановлення телевізора в спальні

Існує кілька способів кріплення, серед яких найбільш популярними є встановленні на столику та кріплення на стіні. Кожен із них має свої переваги, проте варто підбирати спосіб кріплення, що підходить для конкретної спальні. При перегляді каталогу просто зверніть увагу на спосіб кріплення на столику чи стіні, які і на інші важливі параметри, що стосуються якості.

Також дуже важливо правильно підібрати діагональ пристрою. Зазвичай рекомендують телевізори середніх розмірів. Можна зробити заміри стіни, щоби дізнатись, якою може бути максимальна діагональ телевізора для неї. Сантиметри можна перевести у дюйми і назад, якщо знати, що кожен дюйм має близько 2,54 сантиметрів. Для підрахунків легко використовувати безкоштовні онлайн калькулятори.

Купити телевізор в спальню можна за допомогою нашого Інтернет-магазину Плазма. Тут є багато позицій від відомих виробників, із різними діагоналями та можливостями. Також усі пристрої можна замовити із доставкою, що дозволяє отримати їх за вигідними цінами по всій країні. Перед покупкою варто переглянути усі технічні характеристики. Заздалегідь переконайтесь, що телевізор підходитиме для спальні.

Телевізори з інтернетом та wi-fi 05-03-2018
Хоча телебачення уже не так популярне, як раніше, телевізорі досі користуються попитом. Тільки тепер вони дають користувачам значно більше різних дода...

Як налаштувати SMART-TV 05-03-2018
Сучасні технології розвиваються дуже стрімко. Якщо ще недавно телевізори можна було використовувати лише для перегляду каналів, то тепер вони дозволяю...